BYD logo

BYD Seal Fiyatları

BYD Seal

BYD Seal Özellikleri

Boyutlar (U x G x Y)4800 x 1875 x 1460 mm
Kapı Sayısı4
Bagaj Hacmi400 lt
0-100 km/h3.80 sn
Maksimum Hız180 km/h
Yakıt Tüketimi (Ort.)0.00 lt/100km
Motor Gücü530 HP
Güvenlik Notu
Fiyat Aralığı4.077.000 TL-4.077.000 TL

BYD Seal Fiyat ve Versiyon Analizi

BYD Seal, 2026 itibarıyla 1 versiyonla 4.077.000 TL'den sunuluyor. Motor seçenekleri: 1 elektrik.

Ekim 2026 BYD Seal Fiyat Listesi

♿ÖTV İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

Diğer BYD Modelleri

BYD Seal Yorumlari
0 yorum

Yorumlar yükleniyor...

BYD Seal için Goruslerinizi Bildirin

E-postaniz yayinlanmayacaktir.

0/2000 karakter

Topluluk kurallarına uygun yorum yapınız.

Sık Sorulan Sorular
BYD Seal fiyatları ne kadar?
BYD Seal 2026 model fiyatları 4.077.000 TL ile 4.077.000 TL arasında değişmektedir. Toplam 1 farklı versiyon seçeneği bulunmaktadır.
BYD Seal'ün yakıt tüketimi ne kadar?
BYD Seal yakıt tüketimi versiyona ve motor seçeneğine göre değişmektedir. Detaylı bilgi için versiyon tablosunu inceleyebilirsiniz.
Hangi BYD Seal versiyonunu almalıyım?
Versiyon seçimi kullanım amacınıza göre değişir. Şehir içi kullanım için düşük motor hacimli, uzun yol için daha güçlü versiyonlar tercih edilebilir.

BYD Seal versiyon ve fiyat dağılımı — Ekim 2026

Versiyon ve fiyat dağılımı

Ekim 2026 itibarıyla BYD Seal için sitede 1 versiyon listeleniyor. Tek fiyat noktası 4.077.000 TL. Listenin en uygun fiyatlı versiyonu Seal AWD 530 HP, 4.077.000 TL'den başlıyor.

Yakıt türüne göre dağılım: 1 elektrik. Vites tipine göre dağılım: 1 otomatik.

Motor gücü tüm versiyonlarda 530 HP. Bagaj hacmi 400 litre.

Kasa tipi Sedan. BYD markasının sitede bu modelin dışında 3 modeli daha listeleniyor.

Fiyat kaynağı ve güncelleme sıklığı

Fiyatlar markaların kendi yayımladığı listelerden otomatik alınır ve haftalık olarak yenilenir; bir markanın kaynağına ulaşılamazsa o marka ertesi gün yeniden denenir. Buradaki tutar bayideki kampanyasız anahtar teslim fiyata karşılık gelir; nihai tutar kampanya, stok ve opsiyonel donanıma göre değişebilir.