
Fiat Fiyat Listesi
Ekim 2026 Fiat fiyat listesi — 18 model, 67 versiyon · 684.900 TL'den

2 versiyon · 684.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| Topolino 5.4 kWh (6 kW/8 HP) | - | Otomatik | Elektrik | 684.900 TL |
| Topolino Plus 5.4 kWh (6 kW/8 HP) | - | Otomatik | Elektrik | 709.900 TL |

3 versiyon · 1.412.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| Standart 1.5 100 HP BlueHDI E6.4 | 100 HP | Manuel | Dizel | 1.412.900 TL |
| Maxi Cargo 1.5 100 HP BlueHDI E6.4 | 100 HP | Manuel | Dizel | 1.447.900 TL |
| Maxi Cargo 1.5 130 HP BlueHDI E6.4 AT | 130 HP | Manuel | Dizel | 1.602.900 TL |

6 versiyon · 1.499.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| Easy 1.6 Multijet 130 HP GSR Manuel | 130 HP | Manuel | Dizel | 1.499.900 TL |
| Urban 1.6 Multijet 130 HP GSR Manuel | 130 HP | Manuel | Dizel | 1.599.900 TL |
| Lounge 1.6 Multijet 130 HP GSR Manuel | 130 HP | Manuel | Dizel | 1.674.900 TL |
| Easy 1.6 Multijet 130 HP DCT GSR | 130 HP | Otomatik | Dizel | 1.859.900 TL |
| Urban 1.6 Multijet 130 HP DCT GSR | 130 HP | Otomatik | Dizel | 1.951.900 TL |
| Lounge 1.6 Multijet 130 HP DCT GSR | 130 HP | Otomatik | Dizel | 2.021.900 TL |

7 versiyon · 1.537.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| Standart L2 Business 1.5 Multijet3 120 HP E6 | - | Manuel | Dizel | 1.537.900 TL |
| Maxi L3 Business1.5 Multijet3 120 HP E6 | - | Manuel | Dizel | 1.582.900 TL |
| Van Maxi Business 1.5 Multijet3 120 HP E6 | - | Manuel | Dizel | 1.582.900 TL |
| Maxi L3 Business2.2 Multijet4 150 HP E6 | - | Manuel | Dizel | 1.720.900 TL |
| Standart L2 Business2.2 Multijet4 180 HP AT E6. | - | Otomatik | Dizel | 1.725.900 TL |
| Standart Business 2.2 Multijet4 150 HP E6. | - | Manuel | Dizel | 1.725.900 TL |
| Maxi L3 Business 2.2 Multijet4 180 HP AT E6.4ebis | - | Otomatik | Dizel | 1.770.900 TL |

9 versiyon · 1.569.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| Easy1.2 110 HP PureTech | 173 HP | Otomatik | Benzin | 1.569.900 TL |
| Easy 1.6 M.Jet 120HP E6 | 130 HP | MANUEL | DIZEL | 1.658.900 TL |
| Premio1.2 110 HP PureTech | 173 HP | Otomatik | Benzin | 1.724.900 TL |
| Easy1.5 130 HP BlueHDI AT | 130 HP | Otomatik | Dizel | 1.819.900 TL |
| Easy1.5 130 HP BlueHDI | 130 HP | Otomatik | Dizel | 1.819.900 TL |
| Premio Plus 1.6 M.Jet 120HP | 130 HP | MANUEL | DIZEL | 1.971.900 TL |
| Premio1.5 130 HP BlueHDI E6.4 | 130 HP | Otomatik | Dizel | 1.986.900 TL |
| Premio1.5 130 HP BlueHDI E6.4 AT | 130 HP | Otomatik | Dizel | 1.986.900 TL |
| Premio Plus1.5 130 HP BlueHDI E6.4 AT | 130 HP | Otomatik | Dizel | 2.172.900 TL |

3 versiyon · 1.609.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| La Prima 44 kWh (83 kW/113 HP) | - | Otomatik | Elektrik | 1.609.900 TL |
| Icon 1.2 MHEV 110 HP eDCT | - | Otomatik | Hibrit | 1.669.900 TL |
| La Prima 1.2 MHEV 110 HP eDCT | - | Otomatik | Hibrit | 1.789.900 TL |

1 versiyon · 1.684.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| Business2.2 Multijet4 150 HP | 150 HP | Manuel | Dizel | 1.684.900 TL |

4 versiyon · 1.880.500 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| Street 1.6 Multijet 130 HP DCT GSR Traction+ | 130 HP | Otomatik | Dizel | 1.880.500 TL |
| Urban 1.6 Multijet 130 HP DCT GSR Traction+ | 130 HP | Otomatik | Dizel | 1.950.500 TL |
| Lounge 1.6 Multijet 130 HP DCT GSR Traction+ | 130 HP | Otomatik | Dizel | 2.020.500 TL |
| Limited 1.6 Multijet 130 HP DCT GSR Traction+ | 130 HP | Otomatik | Dizel | 2.090.500 TL |

9 versiyon · 1.960.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| 3250M 2.2 140Hp Kasasız S2 | 140 HP | Manuel | Dizel | 1.960.900 TL |
| 3850L 2.2 140HP Kasasız S2 | 140 HP | Manuel | Dizel | 1.975.900 TL |
| 4200XL 2.2 140Hp Kasasız S2 | 140 HP | Manuel | Dizel | 1.985.900 TL |
| 3250M 2.2 140HP Kasalı S2 | 140 HP | Manuel | Dizel | 2.100.900 TL |
| 4200XL 2.2 180Hp S2 A/T | 180 HP | Otomatik | Dizel | 2.110.900 TL |
| 3850L 2.2 140HP Kasalı S2 | 140 HP | Manuel | Dizel | 2.126.900 TL |
| 4200XL 2.2 140HP Kasalı S2 | 140 HP | Manuel | Dizel | 2.141.900 TL |
| 2800DC 2.2 140HP Kasalı S2 | 140 HP | Manuel | Dizel | 2.173.900 TL |
| 4200XL2.2 180Hp A/T Kasalı | 180 HP | Otomatik | Dizel | 2.246.900 TL |

5 versiyon · 1.963.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| Combi Standart Lounge (L2)1.5 120 HP Manuel S4 | 120 HP | Manuel | Dizel | 1.963.900 TL |
| Combimix Standart (L2) Lounge 1.5 Multijet3 120 HP E6.4 | 150 HP | Manuel | Dizel | 1.963.900 TL |
| Combimix Standart Lounge (L2)1.5 Manuel S4 | 150 HP | Manuel | Dizel | 1.983.900 TL |
| Combimix Maxi Lounge2.2 150 HP Manuel S4 | 150 HP | Manuel | Dizel | 2.101.900 TL |
| Combi Standart Lounge (L2)2.2 150HP Otomatik S4 | 150 HP | Manuel | Dizel | 2.118.900 TL |

1 versiyon · 1.989.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| La Prima 54 kWh (115 kW/156 HP) | - | Otomatik | Elektrik | 1.989.900 TL |

5 versiyon · 2.000.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| Van Maxi 13m³ 2.2 140HP S2 | 140 HP | MANUEL | DIZEL | 2.000.900 TL |
| Van Maxi 15m³ 2.2 140HP S2 | 140 HP | MANUEL | DIZEL | 2.080.900 TL |
| Van Maxi 17m³ 2.2 140HP S2 | 140 HP | MANUEL | DIZEL | 2.095.900 TL |
| Van Maxi 15m³ 2.2 180 HP S2 A/T | 180 HP | OTOMATIK | DIZEL | 2.191.900 TL |
| Van Maxi Karavan Paketli 15m³ 2.2 180 Hp A/T S2 | 180 HP | OTOMATIK | DIZEL | 2.211.900 TL |

2 versiyon · 2.149.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| La Prima Cabrio 42 kWh (87 kW/118 HP) | - | Otomatik | Elektrik | 2.149.900 TL |
| Giorgio Armani 42 kWh (87 kW/118 HP) | - | Otomatik | Elektrik | 2.249.900 TL |

1 versiyon · 2.216.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| MAXI100kW (136hp) 260Nm | 100 HP | Otomatik | Elektrik | 2.216.900 TL |

1 versiyon · 2.239.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| BusinessVan Maxi 100 kW/136 HP - 75kWh | 100 HP | Otomatik | Elektrik | 2.239.900 TL |

3 versiyon · 2.289.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| Lounge Panoramik Paket 2.0 177 HP AT8 | 180 HP | OTOMATIK | DIZEL | 2.289.900 TL |
| Lounge Maxi 2.0 180HP AT8 8+1 2.0 Multijet3 | 180 HP | Otomatik | Dizel | 2.359.900 TL |
| Lounge Konfor Paket2.0 180HP AT8 8+1 2.0 Multijet3 | 180 HP | Otomatik | Dizel | 2.504.900 TL |

2 versiyon · 2.361.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| MAXI PREMIO1100kW (136 Hp) 260 Tork | 100 HP | Otomatik | Elektrik | 2.361.900 TL |
| PREMIO PLUSM1100kW (136 Hp) 260 Tork | 100 HP | Otomatik | Elektrik | 2.373.900 TL |

3 versiyon · 2.379.900 TL'den
| Versiyon | Güç | Vites | Yakıt | Fiyat |
|---|---|---|---|---|
| Ducato Minibüs | - | - | - | 2.379.900 TL |
| Delux 16+1 2.2 140HP | 140 HP | Manuel | Dizel | 2.584.900 TL |
| Delux Okul 16+1 2.2 140HP | 140 HP | Manuel | Dizel | 2.686.900 TL |
Fiat Fiyat Listesi Hakkında
Fiat fiyat listesi, markanın Türkiye’de satışta olan tüm sıfır km modellerinin ve versiyonlarının güncel anahtar teslim fiyatlarını içerir. Fiyatlar 684.900 TL ile 2.686.900 TL arasında değişmektedir. Engelli ÖTV muafiyetli Fiat fiyatları için üstteki “Engelli Araç Fiyat Listesi” sekmesini kullanabilirsiniz. Son güncelleme: 19 Ekim 2026.
Fiat fiyat listesi hakkında ek veriler
Fiyat listesi özeti
Fiat fiyat listesinde 18 model ve toplam 67 versiyon yer alıyor. Versiyon sayısına göre modellerin dağılımı: 4 model tek versiyon, 8 model 2-4 versiyon, 6 model 5 ve üzeri versiyon sunuyor. En yüksek fiyatlı versiyon, en uygun versiyonun yaklaşık 3,9 katı fiyatında.
Fiyat dilimlerine göre dağılım
Versiyonların fiyat dilimine göre dağılımı: 2.000.000 TL altında 38 versiyon, 2.000.000–4.000.000 TL arasında 29 versiyon, 4.000.000 TL üzerinde 0 versiyon bulunuyor.
Modellerin başlangıç fiyatına göre aynı dilimlerdeki dağılımı:
- 2.000.000 TL altı (11 model): 600, Doblo Cargo, Doblo Combi, Egea, Egea Cross, Grande Panda, Scudo Combimix, Scudo Kamyonet, Scudo Van, Topolino, Yeni Ducato Kamyonet
- 2.000.000–4.000.000 TL (7 model): 500e, Ducato Minibus, e-Doblo Cargo, e-Doblo Panorama, e-Scudo, Ulysse, Yeni Ducato Van
Versiyon bazında fiyat
Listedeki 67 versiyonun ortalama fiyatı 1.932.085 TL. En uygun versiyon Fiat Topolino 5.4 kWh (6 kW/8 HP), 684.900 TL; en yüksek fiyatlı versiyon Fiat Ducato Minibus Delux Okul 16+1 2.2 140HP, 2.686.900 TL.
Versiyonların yakıt dağılımı
67 versiyonun yakıt türüne göre dağılımı: 52 dizel, 10 elektrikli, 2 benzinli, 2 hibrit.
Vites çeşitliliği
Fiat modelleri arasında 9 model sadece otomatik vites, 4 model sadece manuel vites sunuyor, 5 model ise hem manuel hem otomatik seçenek sunuyor.
Gövde tipine göre versiyon dağılımı
Modellerin gövde tipine göre versiyon sayısı: 20 Panelvan, 6 Sedan, 4 SUV, 2 Hatchback, 2 Coupe. Kalan 33 versiyon için gövde tipi bilgisi bulunmuyor.
En çok versiyonu olan modeller
Fiat listesinde en fazla versiyon seçeneğine sahip modeller:
- Doblo Combi — 9 versiyon, 1.569.900–2.172.900 TL
- Yeni Ducato Kamyonet — 9 versiyon, 1.960.900–2.246.900 TL
- Scudo Van — 7 versiyon, 1.537.900–1.770.900 TL
Fiyat kaynağı ve güncelleme
Bu sayfadaki fiyatlar üretici bayi listelerinden takip edilir ve değişiklik olduğunda güncellenir. Son güncelleme: 19 Ekim 2026.
Sıkça sorulan sorular
- Fiat fiyat listesinde en ucuz versiyon hangisi?
- Fiat fiyat listesinde en uygun fiyatlı versiyon Topolino 5.4 kWh (6 kW/8 HP), 684.900 TL'den satışa sunuluyor.
- Fiat fiyat listesinde kaç versiyon var?
- Fiat fiyat listesinde 18 model ve toplam 67 versiyon yer alıyor, ortalama versiyon fiyatı 1.932.085 TL.