Jeep logo

Jeep Avenger Fiyatları

Jeep Avenger

Jeep Avenger Özellikleri

Boyutlar (U x G x Y)4084 x 1776 x 1528 mm
Kapı Sayısı5
Bagaj Hacmi355 lt
Motor Gücü136 HP
Güvenlik Notu
Fiyat Aralığı2.136.000 TL-2.740.000 TL

Jeep Avenger Fiyat ve Versiyon Analizi

Jeep Avenger, 2026 itibarıyla 3 versiyonla 2.136.000–2.740.000 TL fiyat aralığında sunuluyor. Motor seçenekleri: 2 elektrik. Giriş versiyonu Elektrik Summit (2.136.000 TL), en donanımlısı 4xe Overland (2.740.000 TL). Giriş fiyatı 2026 ÖTV muafiyet limitinin (2.873.972 TL) altında olduğundan Jeep engelli araç fiyatları sayfasından ÖTV muafiyetli hesaplamaya bakabilirsiniz.

Ekim 2026 Jeep Avenger Fiyat Listesi

♿ÖTV İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ
Jeep Avenger Yorumlari
0 yorum

Yorumlar yükleniyor...

Jeep Avenger için Goruslerinizi Bildirin

E-postaniz yayinlanmayacaktir.

0/2000 karakter

Topluluk kurallarına uygun yorum yapınız.

Sık Sorulan Sorular
Jeep Avenger fiyatları ne kadar?
Jeep Avenger 2026 model fiyatları 2.136.000 TL ile 2.740.000 TL arasında değişmektedir. Toplam 3 farklı versiyon seçeneği bulunmaktadır.
Jeep Avenger'ün yakıt tüketimi ne kadar?
Jeep Avenger yakıt tüketimi versiyona ve motor seçeneğine göre değişmektedir. Detaylı bilgi için versiyon tablosunu inceleyebilirsiniz.
Hangi Jeep Avenger versiyonunu almalıyım?
Versiyon seçimi kullanım amacınıza göre değişir. Şehir içi kullanım için düşük motor hacimli, uzun yol için daha güçlü versiyonlar tercih edilebilir.

Jeep Avenger versiyon ve fiyat dağılımı — Ekim 2026

Versiyon ve fiyat dağılımı

Ekim 2026 itibarıyla Jeep Avenger için sitede 3 versiyon listeleniyor. Fiyatlar 2.136.000 TL ile 2.740.000 TL arasında değişiyor. Listenin en uygun fiyatlı versiyonu Elektrik Summit, 2.136.000 TL'den başlıyor. En donanımlı versiyonu 4xe Overland, 2.740.000 TL.

Yakıt türüne göre dağılım: 2 elektrik. 1 versiyon için yakıt bilgisi bulunmuyor. Vites tipine göre dağılım: 3 otomatik.

Kasa tipi SUV. Jeep markasının sitede bu modelin dışında 0 modeli daha listeleniyor. Giriş fiyatı (2.136.000 TL), 2026 ÖTV muafiyet limitinin (2.873.972 TL) altında kalıyor.

Fiyat kaynağı ve güncelleme sıklığı

Fiyatlar markaların kendi yayımladığı listelerden otomatik alınır ve haftalık olarak yenilenir; bir markanın kaynağına ulaşılamazsa o marka ertesi gün yeniden denenir. Buradaki tutar bayideki kampanyasız anahtar teslim fiyata karşılık gelir; nihai tutar kampanya, stok ve opsiyonel donanıma göre değişebilir.